Nauja Reduced price! Stiklo 3D Samsung J5 Ministras Padidinti

Stiklo 3D Samsung J5 Ministras

€2.12

Nauja prekė

Naudoti mobilusis telefonas
Telefonas Suderinamas Prekės "Samsung"
Savybės anti glare
Edge-to-edge Aprėptis Taip
Tipas Priekinė Plėvelė

Šis stiklas yra neatsiejama ekranas, bet mados įtaisą.Jei jis nėra ekrano išmanusis telefonas, žinoma, ne прослужит ilgai, ji greitai praranda savo patrauklią išvaizdą.Pasirodo, apsauginis stiklas smartfon, priklausomai nuo medžiagos, gamybos atlieka daug svarbių funkcijų.Tai yra labai didelis ar storas, todėl puikiai tinka plono prietaisai.

Plona polimerinė danga, paprastai, padengtą iš vienos arba abiejų pusių клеящим sudėtis (адгезивом), способным laikytis защищаемой paviršiaus ekrano ir имеющее serijos savybės: Apsaugos nuo taršos.Saugos prekių rūšies produktą.Apsauga nuo mechaninių pažeidimų.

Žymos: ecra "samsung" j5 2017, j530f, j530f ds, "samsung" j5 pro touch, ekranas j4 2018, priekinės j5 pro originalas, automobilinis kilimėlis nissan, samsung sm j530fm, R19, anglies garsiakalbis.

Parašyti atsiliepimą

Stiklo 3D Samsung J5 Ministras

Stiklo 3D Samsung J5 Ministras

Šis stiklas yra neatsiejama ekranas, bet mados įtaisą.Jei jis nėra ekrano išmanusis telefonas, žinoma, ne прослужит ilgai, ji greitai praranda savo patrauklią išvaizdą.Pasirodo, apsauginis stiklas smartfon, priklausomai nuo medžiagos, gamybos atlieka daug svarbių funkcijų.Tai yra labai didelis ar storas, todėl puikiai tinka plono prietaisai. Plona polimerinė danga,

Panašūs produktai