Nauja Reduced price! Padidinti

"Samsung" DJ63-01467A Filtro Kempine

€4.01

-4 %

€4.22

Nauja prekė

Prekės Pavadinimas NĖRA

Šis produktas yra atitikmuo yra, pavadinimas nusipelno teise priklauso savininkui. ● Gaminio nuotraukas, sutampa su tų produktų, kurie bus išsiųsti. ● Minėtų dulkių siurblys modeliyle suderinama. ● Filtro kempine, süpürgenizin filtravimo saugo jį išvalyti ir jūsų namą, kaip sistemos dalis. ● Filtro kempine elektros süpürgenizden dėl oro % 99.95 'ini alerginės etkilerden valo. ● Didelis skaičius bakterijų, erkės, žiedadulkės ir virusų. ● Astma sergantiems pacientams, ypač rekomenduojama alergiškiems žmonėms ir šeimoms su kūdikiais.

Žymos: švaresnis filtras samsung sc, švaresnis filtras samsung, šėtonas statula, šiūruoklių washcloth, filtras "samsung", fantazijos lego, filtras samsung dulkių, zr005901, filtras cikloninis dulkių siurblys samsung, filtras "samsung" hepa dulkių siurblys.

Parašyti atsiliepimą

"Samsung" DJ63-01467A Filtro Kempine

Šis produktas yra atitikmuo yra, pavadinimas nusipelno teise priklauso savininkui. ● Gaminio nuotraukas, sutampa su tų produktų, kurie bus išsiųsti. ● Minėtų dulkių siurblys modeliyle suderinama. ● Filtro kempine, süpürgenizin filtravimo saugo jį išvalyti ir jūsų namą, kaip sistemos dalis. ● Filtro kempine elektros süpürgenizden dėl oro % 99.95 'ini alerginės etkilerden

Panašūs produktai