Nauja Reduced price! Tekstilės 3D kilimėliai euromat3d interjero Kia Sorento nuo 2013 metų. Metalo trauka Padidinti

Tekstilės 3D kilimėliai euromat3d interjero Kia Sorento nuo 2013 metų. Metalo trauka

€57.96

Nauja prekė

Prekės Pavadinimas NĖRA

Penkių sluoksnių 3D kilimėliai iš euromat3d už Kia Sorento automobiliai nuo 2013 m.

Pagrindinė funkcija 3D kilimėliai yra puikus aksesuaras formos ir dydžio, kuris puikiai tinka automobilio salono ir bus pakartoti visi konfigūracijų.

Į komplektą įeina vairuotojo kilimėlis su metalo kulno, priekinio keleivio kilimėlio, 2 galiniai kilimėliai, ir taip pat, megztinis, dėl tunelio, kuris tvirtinamas su "Velcro".Produktai, pagaminti iš tvirtos ir aukštos kokybės auto kilimas yra pagaminti.

Aplink perimetrą yra pusių, tad drėgmės ir purvo bus ne patenka ant gleivinės arba ant grindų mašiną. 3D kilimėliai gali būti naudojami skirtingų klimato sąlygų, netgi atšiaurią žiemą ar karštą vasarą.Kadangi produktas turi formą, ūgį, grindų, atsižvelgiant į visus vingiu, ir taip pat anti-slip sluoksnio struktūros, tada-priedą negali judėti, ir stumkite ant grindų kai juda.Taip pat, kilimėlį, yra įrengtas metalo kulno, o tai dar labiau padidina tarnavimo laiką.Kokybės euromat3d automobilių kilimėliai atitinka visus pasaulinius standartus, ir garantija šiam produktui galioja 2 metus.

Žymos: mat krūva, kia rio ii, automobilinis kilimėlis kia rio x line, kia rio 3 kilimėlis, sportify swemwear, patek žiūrėti moteris, patentų batai rožinė, sportlegging nike, sriegio 3000 metrų, skėtį nuo saulės baseinas.

Parašyti atsiliepimą

Tekstilės 3D kilimėliai euromat3d interjero Kia Sorento nuo 2013 metų. Metalo trauka

Tekstilės 3D kilimėliai euromat3d interjero Kia Sorento nuo 2013 metų. Metalo trauka

Penkių sluoksnių 3D kilimėliai iš euromat3d už Kia Sorento automobiliai nuo 2013 m. Pagrindinė funkcija 3D kilimėliai yra puikus aksesuaras formos ir dydžio, kuris puikiai tinka automobilio salono ir bus pakartoti visi konfigūracijų. Į komplektą įeina vairuotojo kilimėlis su metalo kulno, priekinio keleivio kilimėlio, 2 galiniai kilimėliai, ir taip pat, megztinis,

Panašūs produktai