Nauja Reduced price! Smart Mini Zed Bull Padidinti

Smart Mini Zed Bull " Auto Raktas Programuotojas Mini Zedbull V508 Atsakiklis Pagrindinių Lustą Cloner Zed-bull Nr. Žetonų Reikia, Juoda ir raudona

€21.78

-9 %

€24.20

Nauja prekė

Elemento Plotis 13inch
Galia W
Išorės Bandymų, Sertifikavimo ce
Įtampa 12V
Spalvos juoda ir raudona
Elemento Aukštis 9inch
Elemento Ilgio 14inch
Prekės Svoris 0.42kg
Aparatinės Įrangos Versija V5.02
Medžiagos Tipas Plastiko Ir Metalo
Elemento Tipas Automobilių Diagnostikos Kabeliai ir Jungtys
Programinės Įrangos Versija v5.08
Prekės Pavadinimas toobdpro
Kokybė A+ kokybė
Modelio Pavadinimas Mini Zed Jautis
Funkcija kodas skaitytojas
Elektroninis No
operacija Lengva
mini Zed Bull programinė įranga 2010 m. programinė įranga

Super Mini Versija smart Zed Bull Atsakiklis Klonas Raktas Programuotojas Priemonė, mini ZedBull dvi Spalvas, 500 Žetonų Apribojimas ZED-BULL

Aprašymas:

Zed-JAUTIS yra atsakiklio klonavimo prietaisas, kuriame yra visi Zed-Qx, funkcijas, ir taip pat turi daugiau papildomų funkcijų.

Zed-JAUTIS galės įvykdyti visus jūsų reikalavimus kaip profesionalas Imobilizatoriaus Sistemų.

1.Nauja: parama 8C ir 8E žetonų atskirti funkcija

2.Kalbos: anglų, turkų, italų, ispanų ir portugalų kalbomis

3.Zed-JAUTIS galės įvykdyti visus jūsų reikalavimus kaip profesionalas Imobilizatoriaus Sistemų;

4.Zed-JAUTIS yra atsakiklio klonavimo prietaisas, kuriame yra visi Zed-Qx, funkcijas, ir taip pat turi daugiau papildomų funkcijų.

Programinės įrangos versija :V508

Aparatinės įrangos versija :V5.02

Kalbos : Anglų, Turkų, Italų, Ispanų, Portugalų

Naujo produkto: GALAKTIKA-Bull Atsakiklis Klonas Raktas Programuotojas Įrankis

Skelbimas:

MINI ZED JAUTIS negali remti ID46 žetonų ir BMW

MINI Zed Jautis negali atnaujinti

Pagrindinis bruožas ZED-Bull:

žiedas galimais atsakikliai ir programavimo atsakiklius iš EEPROM ir MCU.

Zed-BULL PC programinė įranga

1. Rasti PIN Kodą, paska

puikios savybės padės jums, o naudojant EEPROM programas.EKIU nuotraukas, kurios EVĮ, kurie MCU arba EEPROM ir vieta mcu arba eeprom ant lentos, kuri tipas atsakiklis bus naudojamas...Šios rūšies informacija bus palengvinti jūsų darbą.Su Automatine Modulis Rasti (AMF) funkciją, kai norite, EEPROM failą, modulis bus pripažįstami automatiškai

Kitos revoliucijos Zed-JAUTIS yra programavimo atsakikliai, kai nėra raktą nuo Ekiu.Dabar, Zed-JAUTIS yra 55 skirtingų programų, ir jis didėja...Naudodami šią funkciją, galite užprogramuoti atsakikliai, rasti pin kodus ir parengti galimais atsakikliai už automobilių, kurių reikia galimais atsakiklius kaip fiat doblo 48. Su šia funkcija, jums nereikia brangus galimais atsakikliai, kaina apie 8-10 Eurų.Galite naudoti tuščią atsakikliai.

2.Atsakiklio Klonavimas:

11, 12, 13, 33, 73, 4C (raštu 4C elektroninis raktas ir baterija mažiau TPX1 atsakiklis), "Philips", Kriptografijos 40 (kai kurie), 41(visi), 42(visi), 44(visi atrakinta VAG), 45(visi)

Iki šiol, bendras atsakiklis klonavimo įrankiai gali tik kopijuoti fiksuoto atsakiklius.Tačiau revoliucijos, kad mes pradėjome su mūsų įtaisas, Zed-Qx, didėja Zed-JAUTIS. 41(NISSAN), 42(VAG), 44(Atrakinta VAG) ir 45(PEUGEOT) atsakikliai, kuris paprastai žinomas kaip negali būti kopijuojami, gali būti kopijuojami su Zed-JAUTIS.

3. Gaminti Atsakikliai, OBD Programavimas

Jei jūs turite diagnostikos prietaisas, pavyzdžiui, T-Kodas Pro, jums bus reikalingas ypatingas galimais atsakikliai, kai automobiliai.O ne pirkti šiuos specialius siųstuvus-imtuvus, aukštos kainos, jūs galite pateikti juos su Zed-BULL naudojant tuščią atsakikliai.Ir jums nereikia brangus galimais atsakikliai, kaina apie 8-10 Eurų...Atsakikliai, kad jums gali pateikti: 40, 41, 42, 44 Mitsubishi, 44 VAG, 45, 73 Mitsubishi, 61, 62, 65 ir 46 BMW, AUDI, PORSCHE, CHRYSLER, RENAULT...ir t.t.

Dabar, Zed-JAUTIS yra 24 skirtingų atsakiklis gamybos programas.

4. Hitag2 Atsakiklis Programuotojas

Jei norite pirkti hitag2 programuotojas, kaip atskiras prietaisas, tu turi sumokėti maždaug 1000-1500 Eurų.Tačiau, kai jūs turite Zed-JAUTIS, jūs gausite tai hitag2 programuotojas funkcija NEMOKAMAI.Jūs galite dirbti hitag2 atsakikliai ir tobulinti save, apie savo darbą.

5. Lengva Naudoti Platus Grafinis LCD Ekranas.

Plataus ekrano Zed-JAUTIS bus parodyti jums daug daugiau....Su Zed-Jautis yra platus ekranas, jūs galite pamatyti daugiau informacijos, pvz., VIN numeris ir kilometras info BMW automobiliai, išsami informacija apie 46 ir 48 atsakiklius ...ir t.t.

7.Papildomos funkcijos:

1) Skaityti kilometras, VIN numeris ir rakto numeris informaciją iš originalios BMW raktas ir raštu originalus BMW nuotolinio valdymo raktas

2) Rasti PIN kodą iš VIN numeris HYUNDAI ir KIA

3) KOMPIUTERIO programinė įranga apima įvairių atsakiklis katalogas, raktas fob procedūras ir daugiau informacijos

4) PIN kodo nustatymo 33 Renault "ir 45" Peugeot " iš atsakiklio

5) Išlaisvinti 48(magic II) tipo užrakinta atsakiklio ir padaryti jį pakartotinai

6) Taupymo atsakiklis informaciją į duomenų bazę, įskaitant šifravimo atsakiklių

7) 3 skirtingus įrenginio atveju spalva alternatyvų (raudona, juoda ir balta).

Paketų sąrašo:

1x Zed-bull pagrindinis įrenginys

1x PC USB kabelis

1x maitinimo Adapteris

1x CD

c

Žymos: juoda super kopija, super mini zedbull, dviguba ekrano žaidimas, nustatyti " red bull metalo, cloner atsakiklis, miny zed jautis, automobilių diagnostikos aparatūra, hitag programuotojas, cn900, mach3 usb.

Parašyti atsiliepimą

Smart Mini Zed Bull

Smart Mini Zed Bull " Auto Raktas Programuotojas Mini Zedbull V508 Atsakiklis Pagrindinių Lustą Cloner Zed-bull Nr. Žetonų Reikia, Juoda ir raudona

Super Mini Versija smart Zed Bull Atsakiklis Klonas Raktas Programuotojas Priemonė, mini ZedBull dvi Spalvas, 500 Žetonų Apribojimas ZED-BULL Aprašymas: Zed-JAUTIS yra atsakiklio klonavimo prietaisas, kuriame yra visi Zed-Qx, funkcijas, ir taip pat turi daugiau papildomų funkcijų. Zed-JAUTIS galės įvykdyti visus jūsų reikalavimus kaip profesionalas Imobilizatoriaus

Panašūs produktai